Oczekiwanie.

Bracia i Siostry w Chrystusie.Kończymy dziś stary rok kościelny rozpoczynamy nowy.Nowe zadania nowe cele w życiu duchowym.Rozpoczynamy adwent czas oczekiwania na przyjście Chrystusa ma przyjęcie Go do serc do naszego źycia.Słyszy sie tu i tam a w koło to samo co roku to samo po co to?Jeśli takie myśli trapią twego ducha wiec że bezwzględu ma to ile masz lat nigdy szczeże nie przyjąłeś Chrystusa do swego życia.Wiec że każdy nowy rok każdy Adwent to dla ciebie szansa aby to zrobić.Tak Bóg daje ci szansę albowiem nie chce śmierci grzesznika tylko aby się nawrucił.Chciałbym się z wami podzielić historią .Jak ludzie traktują kapłana.Otóż w zeszłą sobotę dostaję wiadomość od pani.Pada pytanie.Czy spowiedz przez internet jest ważna?Odpowiadam tak ale w określonych okolicznościach np choroba paraliż nug brak ale to absolutny btak jakiego kolwiek kapłana tudzież uwięzienie w kopalni (jak jest zasięg).W innych przypadkach należałoby być osobiście.A to ja nie mam czasu.Padła odpowiedz i rozmowa się urwała.Od Boga dla nas wszystko a Bogu w zamian figa.O nie nie tędy droga my księza zostaliśmy ustanowieni jako ci strażnicy świętości sakramentów i musimy dbać o ich świętośc i godność.Nie ma przyzwolenia na przedmiotowe traktowanie sakramentów Kościoła i księży.Jeśli tak ktoś myśli musi pilnie to zweryfikować.I właśnie adwent jest czasem do takowej.Kochani rozpoczynamy nowy rok w kościele wielkim i radosnym wydarzeniem.Otóż w Ostrowcu Świętokrzyskim została w sobotę 30 listopada poświęcona nowa parafia.Gratulujemy i cieszymy się wraz z Wami wszystkimi.A my w Białymstoku mamy dalej swój adwent czas oczekiwania.Trwa on już trzy lata ,ale my czekamy i będziemy wytrfale czekać na swoje miejsce na mapie Białegostoku.To jest nasz adwent Bracia i Siostry .Poświęćmy go w inwencji władz naszego miasta aby znalazły w sobie dobrą wolę i urzyczyły skrawek podłogi dla naszej parafii.AMEN.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*